denix
Изпити гадни изпити , стига толкова учене , за повече на поправката , аз си лягам !
torashko
Нещо трябва да уча за поправката ама хич не ми се учи... 100 пъти едно и също, отегчен съм до смърт... но ще се насиля за пореден път...
rhea
Бясна съм отново на тъпия университет. Поправката ни е 1 ден след изпита на редовната.Колкото си чел за редовния-толкова.