ZzZaPyr
Изтъркано ли е портфолиото да е "Бюро с линийки, листове и пр... " Да нали? ;D
Soul4o
нещо ме човърка да направя портфолиото ми с jQuery, но все си намирам друга работа (ако ще и тя да е skype)
nplus
Някой да е наясно Комунитас как искат да им пратя електронното портфолио?