coolpuppy
Правя превод на Memory Stick картите... ама е занимавка.. Излиза ми сеееее!
t0m3kk
Ако изключил глупавия български превод... Мога да кажа, че това е най-добрия филм, който съм гледал в този жанр...
R3sp3k7
Обаче все още не мога да се оправя с превода, свалих po файловете, преведох няколко неща за тест, прави ми mo файловете, заменям в папката и нищо :/