Търсене на постове: превод

Ally
alish
@t0m3kk мислиш ли че мога да си изкарвам законно парите на тази възраст? м? м? преводи, контролни, кой каквото даде правим. :D
BE PREPARED!
coolpuppy
Правя превод на Memory Stick картите... ама е занимавка.. Излиза ми сеееее!
Георги Цветанов
t0m3kk
Бях го забравил т'фа парче, но едно приятелче ме подсети, че съществува... Мега яко е и превода е готЕн :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@miss-impossible е френския не го знам толкова добре, за т'фа от френско - английски превод разбрах к'фа е хавата :D ма си е голям ШАХ тая песен :D
R3sp3k7
Познайте кой е в българския екип за превод на xfce? :)
https://translations.xfce.org/projects/p/xfce/team/bg/
Ally
alish
@schizophrenia индийд... че преводите били като жените. :D
Георги Цветанов
1271608874244833.jpg t0m3kk
Ако изключил глупавия български превод... Мога да кажа, че това е най-добрия филм, който съм гледал в този жанр...
шУс!
notexist
@kypidoncheto о да. @aviatrix в превод?
R3sp3k7
Уморих се :D преведох голяма част от Thunar, тези дни ще го довърша и ще пусна превода в блога ми :)
R3sp3k7
Иха накрая тръгна превода :D обаче е превеждано доста сакато, така че ще трябва аз да си превеждам :D
R3sp3k7
Обаче все още не мога да се оправя с превода, свалих po файловете, преведох няколко неща за тест, прави ми mo файловете, заменям в папката и нищо :/
Ally
alish
@LiliyaDianova ...дори българите,което е тотално неразбираемо,защото съм свързана с тея фирми в качеството си на преводач,а не...каквото там си мислят,че съм :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@kypidoncheto в превод "израелският транс е най-добрия" :)
ми питай :)
koleva1123
Steve Wonder - I Just Called To Say I Love You ( Превод ) видео 48260 (via @Fanopic) ЕТО ЕДНО ПОЗДРАВЧЕ ОТ МЕН
http://bg.fanopic.com/muzika-za-vseki/entertainment/videos/show/48260...evod
fransk Cognac
viktorkoichew
hahahhaha гледайте бтв и се смейте колко жалък превод правят :DDDDDD
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата