antubis
Имаше един пост със много смешен превод на абсурбатор с автоматична преводачка. Ако някой се сеща да ми прати линк, моля.
Yana
скапах се. това преводът на проекти е голяма гадост. П. харесва "Титаник" и го гледа. На мен бременните хормони са ми в повече и "Титаник" ми е леко брутален...
stam85
Добър ден на всички. Днес в Пловдив не се живее от жега (поне на 8-я етаж) Днес съм се захванал с един гаден мед.превод-ще ме изпоти доста в тая жега.
stam85
Phew! Започвам 5та страница за днес - вижда му се края на оз превод. Понеделник е и съм се амбицирал. Не мога да гледам мачовете Diema online Sucks!!!
stam85
Phew! Започвам 5та страница за днес - вижда му се края на оз превод. Понеделник е и съм се амбицирал. Не мога да гледам мачовете Diema online Sucks!!!
stam85
Иде ми да убия един американец в ПУ! След 25 стр превод неще да ми даде есето ми 2рата част от изпита. И кво толкоз време превод на вятъра! Мразя ПУ!
Mihaelina
Днес правих 4 контролни по английски + един превод... така е - който не се вясва цяла година накрая прави всичко наведнъж..
bnenova
днес правих един безумен превод.Да ви информирам-Лайшманиозата е вирус по кучетата,предаван чрез ухапване от летящо насекомо. лови и хората. Който има куче,АТТН
stankoff
Оправих си проблемите с превода и ъплоада (от 2.5) в личния блог. Доволен