JoroPetkov
Добро утро народе...Дано и този ден бъде така прекрасен като вчерашния(лично за мен де)...
sown
Вчера с моето най-мило същество направихме един прекрасен слънчев месец! Нека все така да ни върви за напред и вечно да сме усмихнати <3
Millita
тим бъртан е великкк ... а джони деп е прекрасенннн <3<3<3 xD
shimamoto
той е прекрасен. той е...
artandblog
Текстилен венец от зебло - Лятото дойде! Нека го отпразнуваме у дома, като сътворим прекрасен венец с цвят на зряло жито.
http://artandblog.com/artandblog/?p=2645
tenderlilac
обгг хората си пишат мои стихотворения по вратите на стаите!! животът изведнъж стана прекрасен ;d
Anellya
Даааа, филмчето беше повече от добре, удовлетворена съм. Още един час и започвам да пия, докато гледам следващото. Очертава се прекрасен ден!!!