Търсене на постове: преподаване

Боян
specter
Официално обявявам този семестър за най-слабия евър ! Интересното е, че въобще не ми пука... Дали е от преподаването, остарелия материал или нещо друго, не знам
-=*****=-
mitternacht
Брилянтен ТЕД монолог! Относно образованието, креативността и още...
http://www.ted.com/talks/ken_robinson_says_schools_kill_creativity.html
Форум за арабска култура
ArabCultureForum
18 СОУ и новата надежда за паралелките с преподаване на арабски език
http://arabculture.wordpress.com/2009/11/09/18souiarabskiteparalelki/
Йоана Николова
ladyjoana
@etienia точно за това говорех.. и ние имахме стажант, който супер много ни впечатли с начина си на преподаване :)

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата