Официално обявявам този семестър за най-слабия евър ! Интересното е, че въобще не ми пука... Дали е от преподаването, остарелия материал или нещо друго, не знам
Абсолютно!Щях да ти го пратя задължително, но хубаво, че си го гледал. Трябва да се промени! Трябва да се гледат интересите, а да не се тъпче насила! Нямам думи