Търсене на постове: програми

Георги
FeelTheFear
@sandprince в програмиране бе, ибахти идиотите, само знаят акъл да дават....
Александър
aftercollabz
Хех, някой програмист или дизайнер може ли да изскочи с рецепта за сваляне на висока температура, че съм скофтил май положението с тая Варна...Вя ме вятъра там.
Еди
Eddddi
@aftercollabz навътре ли си с програмирането
Еди
Eddddi
@oXteR добре съм. Ти с програмиране се занимаваш нали.
Axel
axel
LOL РЕТВ Ползват звуци от епълския iLife и предполагав другите видео/аудиообработващи програми :0 :D
Еди
Eddddi
@aleksoft с компутри и програмиране
Леприкон
ZzZaPyr
Търся си PHP програмист, който на добра добра воля да ми направи няколко динамични неща за портфолиото ;D
Мирослав Петров
miro91
@FeelTheFear аз съм в категория Интернет програмиране май не ми трябват дипляни като се замисля
Петър Илиев
pesho
Аз може и да съм се избръснал накриво, ама @Nick пак е на висота с идиотски програмистически изпълнения днес!
Иван Савков
sandprince
@Eddddi дизайнер съм, не програмист...
Еди
Eddddi
@sandprince Как я караш с програмирането. Аз все още бачкам на PHP
Дацко Маринов
NjoYko
От днес започва голямото програмиране.... от това зависи дали ще има Mymall или не :)
Анелия Иванова
guuChan
Ще взема да тегля майните на целия факултет и да оставя целия заблуден народ да се обучава взаимно и да се радват на програмисти-дизайнери-разбирачи. Тва е.
Axel
axel
@Intel Знам, че не е единствената, но ми допада. Общо взето имам работа с офис програмите по специално текстообработващите и тези за презентации. и нет ест.
Едиз
flesh4edd
@kypidoncheto сигурно защото не си сменил езика за четене на програмите, които са не са на юникод.
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата