Bobdweller
Един път да съм доволен, че съм си проспал деня! То в такова време няма какво друго да се прави просто! ^_^
blacksnoopy
Абе кви са тия простотии по Нова ТВ
Bobdweller
Oh my god, this is so funny, sad and true at the same time.
http://corporatespirit.tumblr.com/
mitternacht
После викате, че не вярвате в пришълци :Д (снимката- от щампите)
tedo92
как винаги се стига до тук!? КАК!?
bekyarov
Стихосбирка бих написал, посветил ти бих куплет, но въобще не съм поет. Баш съм прост тенекиджия, чукам аз коли наред, ти ще бъдеш най-отпред.
Лека нощ, сложно.
Sep 17 2012, 00:08