bekyarov
въх 4 години не съм преинсталвал Уиндолса, тва е някав рекорд
disappointed
Идва ми да си отрежа косата, просто защото не мога да убия Времето. А убия ли Времето, контролирам ли го, друго няма да поискам, обещавам. | Подпис: Воланд
notexist
Хайде да простеем на морето ооо...
disappointed
Хедонизъм. Всъщност почти не ни интересува, когато целта не оправдава средствата. Правим го, просто защото е <цел>. И това ни харесва.
kanibali
На какъв CMS е правен тоя сайт ? Е не издържах просто интересно ми е и е от много време и изшляпах въпроса))) Кажете моля)))
Аз почти всяка нощ седя до след 3, но не държа едното отворено постоянно
Aug 16 2012, 03:12мм не, и аз бях online, но просто играех Isaac
Aug 16 2012, 11:13