rups
Абе тея от btv как може да пуснат Pretty Little Liars от 10 сутринта, а в праймтайма да вървят някакви турски сериали, хаха
notexist
маааалко ме е яд че италианците биха :/
notexist
"мозъка ми закърня, говорят ми се простотии, пишат ми се простотии но толкова съм изтъпяла, че пиша само тъпотии.. искам да простея, не да тъпея"
joronedelchev
Още колко БГ хитчета ще излязат за това как някой отива на море?
alish
Тая жега ме кара да се чувствам все едно съм прекопала два декара двор.
mudisoft
не ми се живее в апартамент пък :/
t0m3kk
С нова лична карта, валидна до 2022... Ибасе змиЪтъ... :d
Ами мислят си, че главно учениците в лятна ваканция ще го гледат. Бтв 3ти сезон започва добре
Jun 25 2012, 23:38егати логиката.. иначе е добре засега, даже се чудя как още могат да разтягат тази история без да става бозаво вече.. мислех, че ще е макс 2 сезона
Jun 25 2012, 23:56щом пускат турски сериали в праймтайма просто признават, че главната им аудитория е 40г+ и пенсионери и искат да си я запазят, simple as that
Jun 26 2012, 00:05хаха аз от доста време не гледам тв - само понякога каот искам да заспя и си пускам Бтв Комеди :Д
Jun 26 2012, 00:14rups - яд ме е, че прочетох какво става накрая :с
Jun 26 2012, 00:15