podmatrix
Тея японци ще ебат майката на света някой ден... Ебати психопатите... via Bogdan Dimitrov
samotnata
Психопатите няма да свършат. Защо любезността се приема за шанс, а не просто за добро възпитание?!
alish
"питаха за теб тази вечер!" "кой?" "василчо и лучия." "кои са василчо и лучия?" "психопата и червенокоска, от йогата" "така кажи де..."
theheaven
Beavis and Butthead... бях ги забравил тия психопати.
alish
...като се замисля детето беше леко психопатесто но деъм, беше. много. умно. O.o
pesho
Галерията на Cantwo в сайта на StickUpKids е ъпдейтната. Баси психопата е тоя. Няма такъв.
http://www.stick-up-kids.de/html/writerdetail.php?writernam...ntwo