@disappointed имах аз аверка от карлово... което е горе-долу там,ами...като идваш насам,направи някоя снимка и я пусни тука,да видим къде точно си била
@Mishef позволих си да се направя админ и успях да добавя източник и да сменя фона, напусни групата и влез пак и ми кажи да те направя пак админ и да видим.