@plastichen Сигурно е прав. Обаче го подведох. Уговорих му среща за утре сутринта, а съм на село. Нямам му и телефона. Пусни му СМС - среща в понеделник.
(09:35:03 PM) nplus: пусни ми прокси? => (09:35:16 PM) Кирил Владимиров: защо? (09:37:42 PM) nplus: ще хаквам ftp-то на nasa.gov и не искам да хванат мен
Предвиждам,че в най-скоро време някой юзър ще цъкне в/у бутона "пусни" и поста му ще излезе на главната страница на edno23 .Е,сега нямам ли дарба кажете ?!