Momchil
От доста време не съм писал тук, имам паяжинки по бутона "пусни".
gogata2427
Дойдоха от Садово да правят презентация на даскалото им.Кат' дойде време да пускат презентацията госпожата вика:"Айде,пусни презентацията!"..
LiliyaDianova
Иибаси змиятЪ! Ибаси маматЪ! Ти съ побърка, ма! Каква е тъз, бе? Каква е тъз змия? Да мий стъклото. Ем' тия шашнА, бе.. Няма са пусни от чистачкъта. Баси змиятъ