sickornot
Само аз не си снимах яйцата тая година:д освен това изобщо не ми е празнично. Мрън!
nemesys
по случай празника на базата
Domsdey
какво стана с coolpuppy, намери ли се?
eMkyyy
Гледам Facebook как всеки поства снимки и статуси относно празника и почвам да се чудя колко хора реално знаят историята и някой чувал ли е за генерал Столетов.
mitternacht
Какъв цвят ви е халатът? (Син на бели прекъснати райета)
blacksnoopy
В рамките на две седмици последните две бивши се сгодиха. Баси случайността
mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
аз карах в планината цял ден и не съм нито чикал, нито снимал, нито ял яйца.
May 01 2016, 20:54И аз не ги снимах и не чувствам ,че нещо се е променило с това
.
May 01 2016, 21:20поне сте имали яйца и с кого да се чукнете
May 02 2016, 07:09@dandelion споко, и аз нямах. Затова попаднах на полу-сатанински стоунър концерт. Беше мегаяко, между другото
May 02 2016, 11:15
На мен ми е наистина за първа година да не празнувам с близки и приятели. Коледа съм пропускала, но великден досега никога.
May 02 2016, 13:33