dani4ka
И на какво отгоре ще вдигат семестриалните такси в Пловдивски Университет?!
_e7
деба децата в 9гаг, първоначално имах 20 харесвания, после паднаха на 6, после на 15, после на -8 и сега са 28
joronedelchev
Язовирите били празни, имало опасност от режим на водата. Е, както днес биха казали англичаните - COME AGAIN?
specter
Резултат от изпита по Обектно ориентирано програмиране -> 6. Остава най-тежкия изпит ...
alex95
<3 WEP и васко. Мерси васко, който и да си
podmatrix
Да свършва и лекциата пж програмиране, че не издържам вече...
Atian
аз нямам нито портфейл нито чанта, а джобове, в който се намират разни неща винаги. Личните документи няма да ги показвам, ето останалото по тях днес.
joronedelchev
Четете интервюто на Гоце в "Стандарт" и пак си помислете наистина ли предпочитате този цар на празнодумието да ви управлява и толкова ли е лош Борисов всъщност.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2012-01-13&article=395674
BurnX
За да направи празника още по-незабравимо преживяване, Матю Макконъхи поиска ръката на дългогодишната си приятелка Камила Алвеш в деня на Коледа!
http://www.izvestni.info/2011/12/blog-post_8129.html
то ако ще учиш brainfuck, по-добре се захващай с whitespace направо
Иначе ако ти се занимава сериозно с програмиране верно хвани .NEТ
Feb 04 2012, 00:21Python в действие не съм виждал много, освен в някои скриптове за management, които ползвам. Ruby много го хвалиха (по-точно ROR), но така и не се наложи
Feb 04 2012, 00:26PHP е лесно и можеш да направиш доста неща, дори и да не разбираш особено, но според мене като разбереш ООП и MVC ще си промениш тотално мисленето
Feb 04 2012, 00:31Така, че C# или Java като начало за да се начуиш да мислиш, а после има доста варианти.
Feb 04 2012, 00:33Java-та е почти свършен факт... остава още малко да доошлайфам и да почна да майсторя разни ра'оти
иначе за сега само разцъквам 
Feb 05 2012, 19:53