Atian
някой навитак да му подаря книги по случай идващите празници?
Atian
някой навитак да му подаря книги по случай идващите празници?
nveselinov
Това Visual Studio със тия скоби ме дразни, все едно пиша на notepad....
bgdn
Чудя се между Twitter и Facebook...
Atian
Честит празник на всички от Алма Матер!
belushka20
Въпрос на деня : Наближават коледните празници! Какво сте намислили за любимите хора? (приятели, семейство, половинка, etc.)
latinotanci
Зарадвайте своята половинка преди празниците или си подарете сами курс по танго за начинаещи в Ет Мачибо. Часовете започват на 1 декември и ще се провеждат в че
http://etmachibo.com
_e7
Мамка му, влизам у фейсо и всичко, което виждам е 11/11/11 . Днеска извънземни ли ще дойдат или какво? Някакъв празник?
Atian
Честит празник на всички именници днес! Бъдете живи и здрави, радвайте се на много успехи и щастие.
MAMA!
Nov 29 2011, 23:09Александър македонски примерно. Леле колко добра идея! Ще си прегледам и аз книгите...
Nov 29 2011, 23:10мии не знам, препоръчай ми .. коя е по-добрата от двете ?
Nov 29 2011, 23:12@dandelion Македонски е първа книга-детските му години, @LoveCappuchino ако си фен на Толкин взимай Децата на Хурин, Еко е труден за четене.
Nov 29 2011, 23:19 през mobiако сте ги харесали драснете къде да ги пратя.
Nov 30 2011, 07:03 през mobi