yacobaco
Честит празник на всички именници. Пожелавам им много здраве, любов и успех.
LiliyaDianova
ем да, човекът само един път за 365 дни има повод за такъв празник, простено му е
alish
"не е мелодията а самата бла блаааа... пеенето ме дразни."
eddy
хах, тая вечер определено няма да спя, а ще уча тема... зареждам се с разни неща и почвам.......
sportna17
По случай предстоящите празници, Хотел Спортна17 предлага ниска цена на пакет за Студентския Празник в Смолян и чудесни условия за празнуване на Нова Година
http://www.sportna17.eu/contacts
hurmaqny
Най-омразният ми начин за събуждане.