Търсене на постове: разни

fransk Cognac
viktorkoichew
@t0m3kk ...което адски ме дразни. Не че на някой му пука, но заблуждават хората. :]
Анелия
Anellya
Ама не исках да ставааааам, но нямаше как. Има голяма вероятност да съм малко раздразнителна и лоша, но ще е временно. Лек ден на всички!!!
DMedia
@R3sp3k7 ха това не ми пречи важното е да поспя малко, щото снощи легнах към 4:30 а трябваше в 8 да стана да отида на празник на патрона ни обаче се успах :D
шУс!
notexist
@HuKouCu защото се оказа, че от 91 до 86 съм имала гаджета, ама 90 съм нямала и таз празнина трябва да се запълни :D @aleksoft кога ще ми станеш гадже? :D
Алекс
alex95
Трябва да напиша статия в блога за новия супертъкс. Има неща дето ме кефят и има едно нещо дето ме издразни :)
Алекс
alex95
@Forsi На мен пък не ми записва само тези на Млък! и ме дразни..
Иван Савков
sandprince
@bgdn сигурно...давай ся може да оплюваш и да дразниш тях :)
Аспарух К.
acnapyx
"Когато пуснеш някой в душата си, няма как просто да го прогониш. Максимум, ако го сториш, вместо него там да остане празният му стол." (c) alice
доц. д-р Любима Йорданова
1268105289248497.jpg Jordanova
Отразих кукерския празник "Песпонеделник", който се провежда първата неделя от месец март с надежда да бъде прогонено злото и бъде приветствана пролетта.
http://bg.fanopic.com/karnaval/entertainment/albums
Николай
skypecheck
Типично за понеделник е всичко. Много работа. Дразни ме скапаното нещастно мизерно време ...
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia :D:D:D И аз те обичам принципно (или пък само защото е празник? ;p) :D:D:D (hug)
Паола
Paola
Честит празник, съкровища!!
DobriniteNews
1268046742315350.jpg DobriniteNews
Празничният 8 март – на живо в Mall of Sofia с Наско!
http://dobrinite-news.com/?p=14530
Веселин
blendaz
Честит празник на всички работещи дами!
Serjo
Serjo
Честит празник дами! :)
Страница: 89 90 91 92 93

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата