Anellya
Ама не исках да ставааааам, но нямаше как. Има голяма вероятност да съм малко раздразнителна и лоша, но ще е временно. Лек ден на всички!!!
acnapyx
"Когато пуснеш някой в душата си, няма как просто да го прогониш. Максимум, ако го сториш, вместо него там да остане празният му стол." (c) alice
Jordanova
Отразих кукерския празник "Песпонеделник", който се провежда първата неделя от месец март с надежда да бъде прогонено злото и бъде приветствана пролетта.
http://bg.fanopic.com/karnaval/entertainment/albums
skypecheck
Типично за понеделник е всичко. Много работа. Дразни ме скапаното нещастно мизерно време ...
Paola
Честит празник, съкровища!!
DobriniteNews
Празничният 8 март – на живо в Mall of Sofia с Наско!
http://dobrinite-news.com/?p=14530
blendaz
Честит празник на всички работещи дами!