Купих си протеинови вафли. Ще си купя и протеин една кофа (4кг и нещо... 110лв- оферта е. Не е с разклонена верига.) ръкавици и може би куки за набиранията
Тоталитаризъм в кадифени ръкавици Феликс Дзерджински би се гордял с последователите си в България също тъй както в Москва навремето се гордееха с послушни
@pisio аха а аз на 24 май беше баси тъпото казаха ни отивате и поемата тъпото знаме от 12 клас те ще ви дадат ръкавиците и знамето и те тръгват и после вие
@BUSTTER ама поне няма си сам, а аз с още две момичета и едната е дебела излизам кът един простак там с бели ръкавици бяла риза, твоето по става че не си сам