Търсене на постове: ръкавици

Our
Ourz
Абе кой може да ми намери снимка на боксьор в цял ръст с ръкавици и наметало, сниман отпред :D Много ще го обичам ...
Йордан Яламов
Yalamov
@Rx-Ende е като сериен убиец- с кожените ръкавици си ходи, а аз не мога да намеря моите... damn it! А вън е бахърец.
Стефан Митев
Rx-Ende
Woo, вкъщи съм си ^^ Грее слънчице, навън е клинч и сутринта бях с ръкавици. А вчера дори не носих яке. :D
Йордан Яламов
Yalamov
Купих си протеинови вафли. Ще си купя и протеин една кофа (4кг и нещо... 110лв- оферта е. Не е с разклонена верига.) ръкавици и може би куки за набиранията :)
Йордан Яламов
Yalamov
Слушам хопец и си правя кафе. Имам да напиша едно "нещо" и после отивам в залата да тренирам. Тия дни ще се сдобия с адските ръкавици... :)
Георги Динков
gogata2427
@ReXTaN Тебе тва ли те накара да почнеш? Ръкавиците?? :D
Белкин
ReXTaN
@gogata2427 за ся уж всичко имам и ръкавици, които ги спечелих от NESTLE LION :D
ironic
1253298390104576.jpg ironic90
Тоталитаризъм в кадифени ръкавици Феликс Дзерджински би се гордял с последователите си в България също тъй както в Москва навремето се гордееха с послушни
http://is.gd/3q7Xe
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Аз се каня от два месеца да взимам колан за кръста с накитници , лакатници,ръкавици и за краката,ама тря видя шкавче за мен :D
Мирослав Петров
miro91
@pisio аха а аз на 24 май беше баси тъпото казаха ни отивате и поемата тъпото знаме от 12 клас те ще ви дадат ръкавиците и знамето и те тръгват и после вие
Мирослав Петров
miro91
@BUSTTER ама поне няма си сам, а аз с още две момичета и едната е дебела излизам кът един простак там с бели ръкавици бяла риза, твоето по става че не си сам
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix може да е хубава, аз просто споделих впечатлението си от ръкавиците им ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix Миналата зима си взех едни борд ръкавици dakine, за три дена се разпраха ;) Бих помислил за марката ;)
patblansh
@notexist не остана време, едва сварих да си лакирам ръцете и краката в един и същи цвят, иначе редувам ръкавици и затворени обувки, за да не си личи
Мишо
muiiio
@DiamondStar Това звучи леко притеснително... И мааааалко предизвикателно. С боксови ръкавици, бухалка, или с роза?
Страница: 1 2 3 4

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата