dj_aquarius
вчера завърших 3-тия сайт на училището ми направо вече ми писна да и правя саитове а като сагреша с нещо например да ме няма или да закаснея се почва (а,у).
astra2008
Търся Хора с които мога да общувам за саитове коли футбол и много други надявам се че тук ще ги намеря...
extremnq
ми ровичкам се из бг саитовете и търся сладурани за чат за сеа нема
ogunche
Седя и си мисля, че "edno23.com" и "svejo.net" са най-добрите и свежи саитове които са ми поадали напоследък
Явно им е бил малък бюджета
Apr 02 2012, 12:29ТИ ЗА6ТОТО НЕ МО>|<Е6 ДА ПРАВИ6 ТАКИВА САИТОВЕ ЗАТОВА ХЕИТВА66 НАЛИ
Apr 02 2012, 13:52Fail troll is fail
Apr 02 2012, 13:53Работата е там, че аз толкова мога и заради това НЕ ПРАВЯ

Apr 02 2012, 13:54