oggin
В София всичко е спокойно, само дето на летището самолети нито кацат, нито излитат. Мижи да те лажем, шибана държава, пълна с лъжи
http://www.sofia-airport.bg/pages/flights.aspx?lm01=103
leonartis
Илиян е направил хубави снимки от Празника на хвърчилата, но празник нямаше, беше пълен провал, ни самолети, ни модели... Какво нещо е медийната манипулация.
DevStorming
Интернетът в самолетите се завръща (10.05.2008)
http://www.devstorming.com/?p=426
Manuel
Хах и аз сега прочетох тази статия: "Животът на човек се дава само веднъж, основно случайно"...."Летете със самолетите на Аерофлот! Побързайте, останаха малко!"