о,да.сериала си заслужава!
Супер
Владко-белобратко ще ти яде дупето баница!
аа недейте .. тъкмо ми свършиха сериалите ..трявба да имам каков д агледам
едва изтраях първия епизод
5-и не го догледах, че ми омръзна
Ти сигурно си почнал сериала Pornstar Punishment и затова
ммм дааам с Пешотo го гледаме през 2 дена
Порнстар ?
и него
yep
Аз съм ок, но се развали празника на рожденичката
Последните два - http://bit.ly/g5Rozo
my dad says е готин, а Mr. Sunshine не съм го гледал, но четох, че ще го спират заради нисък рейтинг.
Shit my dad says е страшен. От доста време се канех да го почна. Заслужава си гледането
моят лист е 2,3,4,5,7,13 Хавай 5-0 го дават по телевизията тук ама изобщо не ми харесва.. гледах само един епизод де
Забравил съм да сложа и Hustle.
Кели (Лорън Соша) от Misfits ^^
Извинявай, кофти си зададох въпроса от къде в UK
Lauren Socha: 'Derby. The Midlands. Up north, mate!'
Благодаря ти наистина е опасен акцент трябва да изгледам сериалчето
тва не е акцента, който харесвам най-много, ама наистина на север можеш да намериш секви смешноговорещи хора
Там сме @lovely-smile
mdaaa
докато не дойдат руските филми и да ни освободят от тях?
+1 много добре казано
Хах яз не ги гледам, тъй че carreometter 0
Скоро ще станат задължителни за гледане, вие само почакайте ! Иначе аз и на руското телевизионно изкуство не съм фен
.. предпочиташ сериала пред работата?
оказа се, че спането изпревари и двете :/
Кофти е обаче като изгледаш всичко, аз поне до сега нещо толкова зарибяващо не съм гледал
След това има 5 сезона на SG Atlantis
Аз и тях съм гледал и първия на юнивърс
Е, то и аз Ама @h4ckY още не е
Щом се е почнало няма спирка