Търсене на постове: сериал

mudisoft
ае lost е ебаси тъпия сериал вече
шУс!
notexist
@Soul4o тва сериалче бива ли си го?
Анелия
Anellya
Във форума, който чета се избиват словетно. Следя с трепет темата и чак сега разбирам с какъв интерес бабите гледат сапунените сериали в очакване на развръската
Еди
CaptainEgoism
Отговорих на: Какво мислиш за сериала Lost? Прекалено заплетен ли стана? С него участвам в томболата на @kakvomislish
http://kakvomislish.com/za-seriala-lost.htm
шУс!
notexist
@aftercollabz той че е сериал, сериал е.. ама не е много малък. а от ония с по милион серии :D ама спрете ми го тоя филм бе :D !! :D
шУс!
notexist
@aftercollabz аз имам предвдив сериала да ми се спре, че ще умра :D сериозно :D
Иван Савков
sandprince
@antubis след първи епизод на първи сезон, разбрах че тоя сериал не е за мне .. твърде глупав е... ;)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Rx-Ende Абе тоя сериал, толкова ли е як че всички само го хвалите :)
шУс!
notexist
Добре де, по дяволите, къде съм навряла тоя тъп сериал?! знам че го теглих!!! а някой да е гледал Witchblade? дали си струва?
Свилен Попов
svil4ok
Получих покана за интернет телевизията SeeSaw. По Hulu обаче дават по-хубави сериалчета
Peter Nikolow
bgdn
Перла (Инджи) всъщност се казвал Сребро (Гюмюш), а Инджи била известна и като Нур (Светлина). Сонгюл било Роза. Бери му лайката на сериала.
шУс!
notexist
Добрееее, дали пък да не си изтегля сериалчето The Tudors? Интересна ми е историята за тоя Хенри...
Ruslan Trad
Sham
@rups за кой сериал?
Какво мислиш?
1264755560537343.jpg kakvomislish
Харесваш или мразиш турските сериали?
http://kakvomislish.com/za-turskite-seriali.htm
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата