mudisoft
ае lost е ебаси тъпия сериал вече
Anellya
Във форума, който чета се избиват словетно. Следя с трепет темата и чак сега разбирам с какъв интерес бабите гледат сапунените сериали в очакване на развръската
notexist
Добре де, по дяволите, къде съм навряла тоя тъп сериал?! знам че го теглих!!! а някой да е гледал Witchblade? дали си струва?
svil4ok
Получих покана за интернет телевизията SeeSaw. По Hulu обаче дават по-хубави сериалчета
bgdn
Перла (Инджи) всъщност се казвал Сребро (Гюмюш), а Инджи била известна и като Нур (Светлина). Сонгюл било Роза. Бери му лайката на сериала.
notexist
Добрееее, дали пък да не си изтегля сериалчето The Tudors? Интересна ми е историята за тоя Хенри...