Търсене на постове: сериал

50stotinki
Mad Man сериала ме зариби. Ах, колко хубаво е да можеш да си почиваш съботите.
Стоян Костадинов
Kraff
Който му се гледат вампирски истории, може да пробва новия сериал The Vampire Diaries. Има вече 2 излезли епизода в замундата. После ще го видя заслужава ли си.
Иво Станков
stankoff
Damn all these beautiful girls. xoxo. Gossip Girl. Тоя сериал зарибява :D
Стоян Костадинов
1253352080211011.jpg Kraff
Away We Go / Отиваме надалече (2009) - публикувано в категория 'Филми / Сериали' на 19.09.2009 (11:44) - има 1 мнение.
http://www.bg-pro.com/forum/viewtopic.php?t=1241
4laf.co.cc
1253309677726627.jpg neo56
Свършва най-дълго излъчваният сериал
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/SVRSHVA-N...IAL/
Our
Ourz
@miro91 CSI гледам ... само той ми остана като негледан сериал :D Ама и той скоро ще свърши ... :) Ще следя новите явно ...
4laf.co.cc
1253307330736659.jpg neo56
При нас е като в сериал
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/PRI-NAS-E...IAL/
Александър Атанасов
mind
@miro91 един от любимите ми сериали! :) изгледал съм му всичко излезнало и чакам новите серии! :)
Александър Атанасов
mind
Т'ва тъпото предаване по нова телевизия за танците стана поредния мелодраматичен сериал. Опусумите друго не могат да направят!!
Our
Ourz
Излезе втори епизод на Вампирското сериалче :D
Стоян Костадинов
1253265154994440.jpg Kraff
[сериал] Fringe / Експериментът (2008-2009) - мисля да го зяпна, добре е оценен и жанра радва.. тегля сезон 1. Днес започна сезон 2, епизод 1 го има в замунда.
http://www.bg-pro.com/forum/viewtopic.php?t=1237
Какво мислиш?
1253260927868176.jpg kakvomislish
за сериала Приятели?
http://kakvomislish.com/za-seriala-priqteli.htm
Николай Николаев
Xperten
Лека вечер и от мен, ще си лягам си гледам сериала в леглото.. че на компа само се занимавам със чатове hihi :]
Our
Ourz
@Xperten Е сериал, аз не казах ли ? :D Сериал е, ама що годе добре почва. МНОГО ми бие на Twilight / Здрач :)
Николай Николаев
Xperten
@Ourz ахЪм, мерси май май.. ще го дръпна го видя :D но гледам че е като сериал.. *hmm*
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата