@blacksnoopy съгласен съм да е с по-куца сигурност, ама да не ми губи времето с тъпи въпроси И без това, ако някой иска, може да ми clickjack-не профила...
@RMPG надявах се да има някой open сертификат, който да ползвам, но явно ще трябва да се плаща....а дали дават някаква гаранция за сигурността на връзката ?
@Trinity те с това темпо скоро ще се наложи сменят паролата на databg2009. Пък и е добре от към сигурност да я сменят от време на време... веднъж годишно