Kraff
Пък тея комици ли са к'ви са.. понякога такива "забавни" скечове пускат, че направо ми иде да се гръмна след като се обеся!
bot23
[ff123] За Start up It - или с добро или нищо! Start Up IT семинара започна със страхотен скеч от тримата най-добри лектори на събитието: Костадин Йорданов от B
Manuel
@man0l не мога да не се съглася. Недоумявам какво смешно намират в 1 частичка от 1 скеч от 1 предаване на тия идиоти...Скоро четох че е най-гледаното предаване.
gergancho
Тук сме като в скеч от "НЛО" - всеки си говори своето
joronedelchev
В уводния скеч Бритни ми прилича на нещо средно между Ана Томпсън и Диана Алексиева.