Търсене на постове: скеч

Стоян Костадинов
Kraff
Пък тея комици ли са к'ви са.. понякога такива "забавни" скечове пускат, че направо ми иде да се гръмна след като се обеся!
Георги Динков
gogata2427
Как ги мислят тия скечове от комиците уе?!?!?! :D
Георги Матеев
georgimateev
@kypidoncheto напомняш ми на тоя скеч
yordanoff
Сега поне с Б.Борисов е лесно измислянето на скечове - влизаш в Chuck Norris facts и copy/paste :D
http://www.chucknorrisfacts.com
Радослав
1245099074768833.jpg Soul4o
хаха, 20 минутния ми скеч, яко съкс обаче :D
The Bot
bot23
[ff123] За Start up It - или с добро или нищо! Start Up IT семинара започна със страхотен скеч от тримата най-добри лектори на събитието: Костадин Йорданов от B
Мануел Симеонов
Manuel
@man0l не мога да не се съглася. Недоумявам какво смешно намират в 1 частичка от 1 скеч от 1 предаване на тия идиоти...Скоро четох че е най-гледаното предаване.
Geri
gergancho
Тук сме като в скеч от "НЛО" - всеки си говори своето
Георги Неделчев
joronedelchev
В уводния скеч Бритни ми прилича на нещо средно между Ана Томпсън и Диана Алексиева.
Страница: 1 2

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата