gogata2427
24+ в стаята ми . ооо даа . обичам да ми е супер топличко в стаята когато навън е под нулата. Създава незаменимо чувство за комфорт и уют . ^.^
notexist
не харесвам мъже в слипове. или боксерки като парашут. хм.
Hamaelleon
@cruzz16: да! пък аз се избръснах, дори зъбите си измих, и дори три пъти поглеждах дали си обувам правилно слиповете и чорапите.. еми няма, тва е
дам и аз съм така кат' съм си на белово... камината, яко дърва в нея да е цифра жега, да се метна по боксерки и да не ми пука, че отвън е -20
Feb 11 2012, 06:07(y) същата работа , по слипове и тениска
и да гледам някакъв филм ^.^ боли ме мен за температурите отвън,аз хакам дърва в печката 
Feb 11 2012, 13:48И особено с чаша горещ шоколад или кафе и нещо сладичко за хапване
Feb 11 2012, 14:17тъмбс ъп , бичим айляка (пловдив майна) .
Feb 12 2012, 02:48с горещ шоколад или кафе - не! За кафето може - ако е нормално време (преди 21:00), но иначе няк'фо червено винце с пържолки... мм...
Feb 12 2012, 04:58