Търсене на постове: слипове

Георги Динков
gogata2427
24+ в стаята ми . ооо даа . обичам да ми е супер топличко в стаята когато навън е под нулата. Създава незаменимо чувство за комфорт и уют . ^.^
-=*****=-
mitternacht
Подреждам си гардероба и имам некви страшно секси изрязани слипове :D:D:D от едно време :D:D:D omg! стават ми, предполагам, ама не бих носил никогаш!
шУс!
notexist
не харесвам мъже в слипове. или боксерки като парашут. хм.
Pоси
rosito94
@Soul4o ох хубаво няма слиповете сложи тая със стриптизапоне :(
Drъnata
Dr1nata
@stylius Ако си достатъчно неебателен може и по боксерки/слипове или там квото носиш да прибягаш. Но явно си намерил най-доброто решение: шкембе+бира
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16: да! пък аз се избръснах, дори зъбите си измих, и дори три пъти поглеждах дали си обувам правилно слиповете и чорапите.. еми няма, тва е

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата