Търсене на постове: смешни

Андон Иванов
Virosss
@Hamaelleon е не само на теб са ти смешни... ако знаеш кфи неща съм чувал аз за себе си именно от хора които имат най-малко право да ме съдят за каквото и да е
Владимир Комаров
Hamaelleon
@Virosss: имах едни преподаватели, които ужасно ми се дразнеха на сленга, което мен ме забавляваше доста :) смешни са ми хора, които те съдят само по "дрехите"
Майк Рам
mikeramm
Попаднаха ми български естрадни песни от преди аз да се родя. Много са смешни и инфантилни, но пък лирични. Странно колко много се е променила културата ни...
Георги Неделчев
joronedelchev
Някакъв смешник ми се подиграва, че съм писал тук нещо при 2:0 за холандците, а мачът свършил 3:0. Представяте ли си какви идиоти взеха вече да влизат?
Светозар Георгиев
voic4e
@freakylp пък те си изкарват десетки пъти повече от него, а аз съм се трепал цял месец за някви си смешни 1 000 лв. Защо тогава да не направя сайта за себе си?
---------
NetCutter
@pesho, 0)В английските отбори ключовите играчи над 80% за НЕангличани. 1)Англ. национален отбор винаги е бил за срам...смешници :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Абе какъв е този смешник и връзкар Ясен и защо още го държат в Мюзик Айдъл? Трагичен е? Ама бил симпатично момче. Е голяма работа като е!
Ив
rhea
Хич не обичам докато си гледам филмче някакъв смешко с ник "якия пич-кара bmw" или нещо такова да ми иска добавяне в скайп. Толкова са ми смешни тия.
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата