mikeramm
Попаднаха ми български естрадни песни от преди аз да се родя. Много са смешни и инфантилни, но пък лирични. Странно колко много се е променила културата ни...
joronedelchev
Някакъв смешник ми се подиграва, че съм писал тук нещо при 2:0 за холандците, а мачът свършил 3:0. Представяте ли си какви идиоти взеха вече да влизат?
joronedelchev
Абе какъв е този смешник и връзкар Ясен и защо още го държат в Мюзик Айдъл? Трагичен е? Ама бил симпатично момче. Е голяма работа като е!
rhea
Хич не обичам докато си гледам филмче някакъв смешко с ник "якия пич-кара bmw" или нещо такова да ми иска добавяне в скайп. Толкова са ми смешни тия.