Ourz
Пу, толкова неща имам да правя - имам чувството, че вече имам нужда от онея To-Do списъци, дето винаги са ми били супер смешни ...
Lacoste
Най смешните животни и хора на планетата събрани в една от новите категории на сайта ни, разгледайте няма да съжалявате!!!
http://velikabalgaria.wordpress.com/1170-2/
_Rainbow_
не мога да повярвам колко жалки,заблудени и глупави хора има..гръмнало та ви събрало ..смешни сте :@
Psychopath
Невероятен, прави повечето боклуци в музикалното пространство в момента, да изглеждат смешни!
coolpuppy
Идоли смешни.. идеални, грешни.. Гледаш от вкъщи едни и същи..
acnapyx
"Е не, доколко са смешни тези дизайнери: табелката "ПОЛИКЛИНИКА" толкова ненатрапчиво са я изписали с шрифт "Некропол" (c) b_o_r