Вчера ме събудиха с тази новина макар, да не ме интересуваше особено
хЕАХАЕХхае тая вечер цяла нощна смяна това ще правя
Определено ама е кофти когато трябва да станеш след 1 час след лягането ти от нощна
До колко ти е смяната? :Д
до 7
Не звучи зле... то си зависи от работата де. Както и да е. Приятно дежурство, че трябва да бягам!
Лек ден
Кафе машината се пускаше и вънка има некви сенки щото задуха вятър и заваля хеАхЕАХ
да те държа за ръка, докато пишкаш аехахех
какво си гледал
Insidious не беше много страшен ама като се вкараш във филма
да, и аз съм такава.. знам го какво е
това ново ли трябва да е? аз преди 2-3 месеца още гледах в ebay някакви бели 4ки, както и някви "златни"
аз и сега мога си направя бяла 4-ка със смяна на капаците. Тук говорим са фабрично оригинална бяла 4-ка.
то голямата радост пък ...1 година им трябваше да сменят цвета и да добавят 2 сензора ако не се лъжа ...
объркал съм се... то това са някви скъпи версии, тоя дето го гледах в ebay е от не знам си какъв материал + камъчета
не всичко е цвят, има и маркетингови планове. Ако си Парис Хилтън и розов може си вземеш.
Аз за това излязох защото бяха тъпи картите
къде играете?
CSS Addicted GunGame 1 и 2
http://addictedcss.com/news.php надолу ще ги видиш сървърите
Е-е, аз съм на v.60