Търсене на постове: смяна

-=*****=-
mitternacht
Рязка смяна в стила.
Анелия
Anellya
Ставам да дооправя нещата, да ми свършва смяната и да се прибирам да спя. Лек ден на всички!
BE PREPARED!
coolpuppy
Лека от мен, смяната ми приключи, а по-късно ме чака 2-ри държавен (практика).
Vasil Petkov
milano-pic1[1].jpg funpic
Холни гарнитури ъгъл - МИЛАНО - ципове на облегалните възглавници - лесна смяна на тапицерията - възможност за механизъм за съм - ракла - изработва се по размер
http://mebelikrasi.net/44,%D1%8A%D0%B3%D1%8A%D0%BB-%D0%9C%D...html
Vasil Petkov
fantazia-1.jpg funpic
Холни гарнитури ъгъл - ФАНТАЗИЯ - ципове на облегалните възглавници - лесна смяна на тапицерията - изработва се по размери на клиента
http://mebelikrasi.net/45,%D1%8A%D0%B3%D1%8A%D0%BB-%D0%A4%D...html
В. Сотиров
sown
След 12 часовата смяна идва ред на закриването на Авеньо! Ще се мажа, а утре как ще издържа един господ знае.... :D :D
bekyarov
първа смяна е full of shit...
t0m3kk
Малко смяна в дизайна... че онзи background ме дразнеше... та се чудих к'фо да си сложа :D
Коментирай · May 29 2011, 18:55 през twitter
Цветан Величков
CECOOO
BTW Fable III излезе за PC днес :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Заострил ми се е писеца на писалката на таблета. Време е за смяна.
-=*****=-
1329500408.jpg mitternacht
@CECOOO Прав си, така- цензурирана, е далеч по-добре :D
Съни
FromTheInside
време е за сън, че утре съм първа смяна на работа..и от утре цяла седмица само ..писна ми , ..трябва си малко почивка (doh)
Цветан Величков
CECOOO
Не гледайте ужаси докато сте нощна смяна в тъмен хотел.. фък дис шит! :D не мърдам от тоя стол ..
Peter Nikolow
bgdn
Докато ме нямало и взели че изтекли снимки на iPhone4 White... ай наздраве!
Цветан Величков
CECOOO
@Shomev брат влязох в инферното и ги смачках.. :D 30 / 7 за 5 10 мин .. и бях единица :D после на офиса си беше нормална игра, но явно моджото е свършило..
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата