mitternacht
Мамка му, пичуе, нашите набори вече - семейства, деца, жените - бременни. Ние кога? Айде, тука имаме някои и други сладури дето са си в сериозни връзки... ама..
eMkyyy
eMkyyy 1 : 0 bugs... 20 минути търкане (на страна).. worth it.
Bobdweller
Днес има супер луна! Снимката от телефона не е толкова супер де...
dandelion
Добър мой приятел е арестуван за педофилия над 5 момчета.. Мислиш си, че познаваш някого, а то... Нямам думи..
belushka20
Добре, тази жена е горе долу с моето телосложение (ГОРЕ ДОЛУ, имам малко по-малка гръд) ииии мисля че ми стана идол! Кристина Хендрикс <3
Bobdweller
Аз не разбирам нищо от фотография, но обичам да си снимам. So, ето една снимка от морското ми село, която направих скоро. Цък на линка за по-голяма резолюция.
http://i.imgur.com/dsl3zbN.jpg
Rx-Ende
Тази много ми допада как се получи.
tedo92
Една от последните ленти, които бях снимал. Снимката сама по себе си не е добра, но пък беше яко палаткуване.
верно че е като някакъв гаден кроп or something
интернетът (редит) е винооовееен 
Oct 14 2015, 22:22Намери нещо по-тей
Oct 14 2015, 22:22абе гаден гаден фотошоп, но лицето ѝ <3
Oct 14 2015, 23:31И по него са я барали.. гадове.
Oct 15 2015, 10:08@ReXTaN аз говоря за бонусната снимка, тая си е окей
Oct 15 2015, 10:09