Снимката която постнах преди 20 минути плюс готЕна музика.
Опитвам се да заспя, защото утре съм от 10 на работа.
изглежда много добре ;д
"Вината" на кошчето не е, че е кошче, а че закрива тия крака
Някой няма ли архиви
да, @blacksnoopy , това ще ми е много полезно докато си търся нова работа...
@dandelion помня историята Евала че си ги затрила
http://www.pixelsandclicks.net/wp-content/upl...05/leo.jpg
Welcome to my world.
wow
не искам да те разочаровам и не знам как се храните там, но нещата на снимката не се ядат по принцип
Да, това остана след като ометох всичко.
Малко снимката не е ок Но на живо е по-яка
много е симпатична ^_^
Мерси погледни блога ми да видиш сега какво си правя
уау! много време ли отнема?
Кое дали отнема много време Ами по-големите неща си отнемат доста от времето А днес е време за ново цветенце
аз днес си направих снимка в кенефа на МОЛЛА Ама само щото ме накараха! Аз не исках!
Ако някой пита- снимка от местоработата е
тази от 17ти юли е яка, и от 17 септември е също мн. сладка
17 Септ е №1
Да го махне това горнище
хахаха, ще й предам
Или нещо по-еротично. Чакам да ми пратиш
еротичните вече ги праща на гаджето, не на мен
Значи от архива
Haha, pretty epic!
Да знаеш, че тази снимка ми се появи във фийда, щото познавам пича зад вас
хахаха, найс!
на всичкото отгоре не мога да плувам А даже и на канукаякинг бях в Тайланд
Кой не е гледал "The Bridge over the River Kwai"?
Е това Е мост на Квай И филмът съм гледала, но мостът от историята е този: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151...669ac56c43
Аз имам голямо желание да мина по Дяволския мост в България, уж са ми обещали да ме водят, ама да видим.
о да това ще е яко и за снимка
А за фенеките нито дума? Всъщност във зоопарк се родили такива.
Искам едно такова.
В зоопарка са се родили зелени :?) Сладки са и фенеките
Имам предвид че във някакъв зоопар са се родили малки фенеки и ги показват защото новоредените били рядкост и им отнело 7-8 години
Това за баланса си права...
What do you mean? https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto...8008_n.jpg
мда, именно
Добре че не сте ме снимали и мене в безпомощното ми състояние
@tsonchev беше доста наквасен ама не се притеснявай винаги може по-лошо.
@tsonchev бях заета да ти плискам лицето иначе можеше и да отнесеш някоя готина снимка
Снимката която постнах преди 20 минути плюс готЕна музика.
Sep 19 2014, 23:37Опитвам се да заспя, защото утре съм от 10 на работа.
Sep 20 2014, 00:10