Търсене на постове: сноу

Радо
radoboy
Днес на път за работа видях 2-ма сноубордисти ... ама нямало сняг на Витоша само за скокове и рейлове :) Лалето не баца и така :((( Мъка мъка :) хахахха
Яна Мицева
YanaMitseva
@n3mo звучи забавно! аз така и не го научих тоя сноуборд! :)
Огнян
kregma
@cruzz16 за точно тази магия става върпос през цялото време:>! каратм и се ски нечовешки:> дори съм готов да понеса една сноубордиска която ми свлича сенга:>>>
Огнян
kregma
@cruzz16 Поканена си за сноуборд-а:> за екипировката сама ще трябва да се постараеш:> А магията е от мен:>!
1219052582567792.jpg pekin2008
Австралийката Ема Сноусил спечели титлата в триатлона
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=539367
Страница: 1 2 3

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата