Hamaelleon
След няколкогодишно прекъсване, списанието за класическа астрология "Астрожурнал" е отново на пазара.
http://www.myastrodata.com/news/spisanie-astrojurnal-e-otno...ara/
h4ckY
Някой ако може да ми каже адреса на редакцията на .Net ? че се опитвам да го разбера да си взема списанието, че нещо разбрах че офис са местили. :?
Sham
Има хора,които смятат,че Cosmopolitan не е списание, а начин на живот...
tedo92
@n3mo тъпия пощальо ми оставя списанието пред входната врата и който мине си го взима