alish
а и искат да публикуват моя снимка в някакво списание.... лицето на калиона ще стои до статия против наркотиците муахахахаха
sandprince
ае за кво в асеновград при нас, списание .net идва с ден-два закъснение...???
tedo92
Днес най-накрая пирстигна февруарският брой на .net. За първи път го отварям списанието и съм очарован! Супер е, жалко, че съм пропуснал предишните броеве... :|