lpetrov
RT @mdgeorgiev: #mediamixx споделено: защо се пие на фестивала в Албена-1)за да си запълваш смислено времето 2)за да понесеш презентаторите
mitternacht
Ще се става рано, значи-ш' се ляга рано.Позитивното мислене е полезно.Току виж несподеленото стане споделено и я хрусна през седмицата.Наслука!А дано!Дай Божке!
mitternacht
Утре имаме при нова преподавателка, дано е добра.Ако не е-ще трябва да се възпитаваме. Влюбен съм несподелено, и в мене тъй.Света е крайно ироничен и неподреден
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: за SSL сертификата искат допълнително 36 лв/г ли, щото пише, че този пакет уж го включва? Собствено IP ли имам или споделено, това е важно?