simsy
Приятелят, който трябваше да дойде с мен се отказа. С момичетата имаме среща след половин час пред Биад... Да, но по това време сама не ми се ходи... сори.
zabava
Често се среща вариантна, в който окачения таван е направен на две нива, красиво изглеждат и декоративните елементи от гипсокартон.
http://darinell.wordpress.com/2009/12/26/%d1%84%d0%b8%d0%b3...%bd/
Manuel
Кой от Пловдив ще идва на срещата?
MeetingEdno23
всички, които следя са изявили изрично желание за срещата, ако съм пропуснала някой да пише, има още време
patblansh
хахахах, за срещата, искам да кажа, че освен мен няма нито едно момиче! Жени, събудете се!