kakvomislish
Правим последни промени по сайта. Мислим да го стартираме малко след полунощ.
tedo92
Хора, каква може да е причината един компютър да се рестартира сам?
itnews
След като си затрих 2 часа от работата (преди толкова време направих последно бакъп), реших за днес да спра. Като дата за стартиране - началото новата седмица :
bgdn
След няколко рестарта най сетне съм на 10.5.7, Safari 4.0.2 и iTunes 8.2
Forsi
Пфууу...Инсталира се...Ъ,иска рестарт,абе да го ........