Търсене на постове: старт

Какво мислиш?
kakvomislish
Правим последни промени по сайта. Мислим да го стартираме малко след полунощ.
Теодор Георгиев
tedo92
@Intel ам, а къде се намира тази функция за автоматичните рестарти? извинявай, не знам къде да търся...
Теодор Георгиев
tedo92
Хора, каква може да е причината един компютър да се рестартира сам?
Александър Атанасов
mind
Apache.bg стартира! Мнения, критики във форума! Също така, който иска да е автор, да пише на пощата, благодаря! :)
Симона
simsy
Официално стартирам the Simply Streep week с "Postcards from the edge" :)
IT News
itnews
Малко след полунощ - старт :) Реших да направя една начална поддръжка за IE6
filmplaza.net
filmplaza
Здравейте на всички :) filmplaza.net стартира скоро :)
IT News
itnews
След като си затрих 2 часа от работата (преди толкова време направих последно бакъп), реших за днес да спра. Като дата за стартиране - началото новата седмица :
Йордан
leader
@itnews Сайта щеше да стартира още преди година! :) Но @yuliyan беше много зает...сега ще се радвам да го видя в действие и да стане един много добър и полезен!
IT News
itnews
@Snoob, за самата изработка става въпрос, иначе ще стартираме със 3ма или 4ма човека за самите статии :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o снощи направих откритие .. Aion не върви като хората на windows 7 в моя слуяй даже не се стартира .. :(
Svetlin Sabev
catoen
В България преди време стартира уникалният сайт - catoen.com. Приемам всякакви критики, похвали, както и предложения как да го популяризирам :)
http://catoen.com
Георги Костадинов
Forsi
А,честито телефона се рестартира :D
Peter Nikolow
bgdn
След няколко рестарта най сетне съм на 10.5.7, Safari 4.0.2 и iTunes 8.2
Георги Костадинов
Forsi
Пфууу...Инсталира се...Ъ,иска рестарт,абе да го ........
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата