notexist
Във фен страницата Бира във Фейсбук има конкурс с награди от Загорка!
http://www.facebook.com/event.php?eid=196048637079260
Ourz
Има ли въобще рсс за потока ми или за всички или само за определени профили ?
Chocolate
Толкова ме мързи. Мързи ме даже да си гледам вампирското сериалче xD М ъ р з е л.
LoveCappuchino
малко е странно с толкова много функции и не-зарибяващият банер,но пък е много яко.И не е бозирано,което е най-важното от всичко!
nzhul
Хмм ... я кажете - регистрация на отделна страница или на pop-up прозорез?
nzhul
Оф дразня се ... искам като кликна на логото ви да ми се зарежда страницата със постовете на всички потребители. (tab:everybody)
aviatrix
ля ля ля ... юсернейма не трябва ли да отстрани картинката ?
bekyarov
и така в един ден се (пре)роди edno23 и умря фейсбук страницата му :Д
nacholibre
Нещо старото edno23 ме кефи повече, тук не мога да виждам рандом постове на началната страница, а аз честичко си ги гледах, предполагам и другите също.