blacksnoopy
Толкова бавно се пълнят страниците при писане на есе..
sickornot
Не ми се излизаше от банята - само отбягвам да седна на пс-то и да пиша..... май е крайно време да я довърша тая ...глупост... от 40 страници :/
Bozhidar
Написах най-смахнатата курсова работа от 15 страници, къто наблегнах на картинките.И си забравих да начертая резисторите.Най-важните неща.Не ми се ходи на вън.
patblansh
обичам хартията..имам страст към принтирането, може ли да принтна 27 страници и да си ги гледам?