@schizophrenia но преди не сме млъквали никъде! Хората им стана скучно да могат да си четат разговорите. По-интересно беше като ги деляха 2-3 страници спам..
@Emyto ... щото влизам и при 7 страници е трудно да видя дори да има редовен коментар неволно попаднал там. за това просто ще им филтрирам достъпа и критерий
Баси скапаните спамъри! Първите 4 страници с коментари в блога ми са все спам само от днес. От едни и същи ботове, различни адреси, ама яко са ме налазили...