Това е супер яко! Жалко само, че няма да имаме възможността да си го купим, тъй като никой не иска да го спонсорира. Баси ташака... жал ми е за хорицата от БАН.
Странни хора от американските супермаркети, част 15. Най-голяма концентрация на странни образи има в американските магазини. Там никой не обръща внимание на себ
Аз с JomSocial бях доволен донякъде (нямаше по-добра алтернатива освен къстъм), ама SEO-то на Joomla-та и JomSocial-а е много зле и след 9 месеца заебах нещата
Първата, която се покаже пред малкия ни свят, ше ѝ покажем администрацията на Едно23. Много е яка. Критериите споделих тук: http://edno23.com/view/post:1418369
След супер успешните два сезона на хитовия сериал „Под прикритие”, продуцентите разкриха, че трети сезон се подготвя с пълна сила, а сценарият се пише в СПА ком