joronedelchev
Президентът пак пиарства сред агитката. Няма ли медиен съветник, който да му каже, че се е изпотил под мишниците и не е много желателно да вдига ръце за ура?
lpetrov
@man0l ще те взимам за личен съветник кат забогатея... какви съвети даваш само...
Ourz
Я някой да даде един съвет .... KAV или KIS ?
BorisL
От Offline към Online журналистика –10 съвета за безболезнен преход и нова кариера
http://borisdomain.blogspot.com/2009/09/offline-online-10.html
nikitov
Мина сутрешния съвет... Време е да се погрижа за личните си дела.