muiiio
Днес в една държавна институция видях много... особено облечен човек. Снимах го без да се усети. Вероятно е грубо да го кача в интернетя? Дайте съвет, моля!
bgdn
@n3mo Другите губи-време манияци са Gentoo. Въпреки че ако се занимаваш с моите дела точно от там намираш най-много помощ и съвети.
leonartis
Събота ми е любимото годишно време. (По-рано беше петък, когато даваха съветски филм, Ну погоди и новини на руски език, ама това беше отдавна, преди ЕС)
yordanoff
Мнения за този TV - Sony Bravia 32"? Въобще съвети при покупка на 32" LCD?
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=21_141_227&pr...5724