Търсене на постове: съвет

Петър Илиев
pesho
Сега се разрових по-сериозно във @favit.bg. Доста добра работа са свършили момчетата, и са приели съвета ми за логото :) Nice!
Леприкон
ZzZaPyr
Някой буден дизайнер ? Трябва ми съвет за една работа във PS-a ;)
BuKToP
Понеже тук има доста блогъри (блогаджии, блогисти), ето малко съвети за успешно блогване :D
http://ivoberov.blog.bg/viewpost.php?id=86681
Светозар Георгиев
voic4e
Опитвам се да пиша модули за CMSMS - за сайта на Студентски съвет на моето даскало И слушам радио Energy. Дано пускат само хубави песни, че радиото е в др. стая
Yana
Yancheto
@man0l какво по-хубаво от това :) Успех на изпита и едно съветче: На изпит за по-малко от 6 не се влиза, влезеш ли с други очаквания, сбъдват се :)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Това с портфолиото е малко трудна задача. В момента като портфолио имам единствено скромно сайтче на студентски съвет.
Петър Илиев
pesho
Ха-ха. Приели са закон, според който се забранява протестирането пред народното събрание, министерски съвет и президентството. Палячовци!
mudisoft
съвет: не излизайте за дълго в такива виелици като днешната! води до частично замразяване
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@siegheil бех с него преди 2 години и не ми допадна.. нз що.. иначе може да пробвам мерси за съвета
Николай Йорданов
nplus
@ladyjoana - подобрение на ползваемостта (че да не стане като фейсбук :D), .net awards, SEO съвети, мобилен дизайн, subversion (ъ, тука сгафиха яко)
Мануел Симеонов
Manuel
Добро утро на всички. Случи ми се случка, нарича се Цифрова Схемотехника, ако и на някой друг се е случвала, моля, нека помогне със съвет :)
mybux
http://www.genbucks.com/?mybuxxx и по точно с един сайт с herbal тематика на английски. Ще съм благодарен ако някой по запознат от вас ми даде съвети как да...
http://www.genbucks.com/?mybuxxx
Йордан
Qlamoff
@sandprince аве не ти тряя тъч скрий е... къв телефон имаш сега да те посъветвам?
Радослав
Soul4o
дайте някое друго съветче как да олекотя даден скрипт :D
Geri
gergancho
хмм, ако може пак да се възползвам от съветите ви - как да стигна от Студентски до Арена-запад, знам, че е някаква маршрутка 23 или 32, ама коя?
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата