stefcho
@plami, ахах, със сигурност. не знам дали ще си спомниш съвета ми след сто години, ама следващия път пий един разтворим аспирин и айран, после някъв сок и си ок
muiiio
Трети ден без храна. Да спра ли, както ме съветват всички? Или да си изкарам 7 дена, както исках? Или компромис - 5 дни? Anyone?
Rx-Ende
Посъветвайте ме - имам стар компютър със яко стари части. Как ще излезе по-евтино - ако ги сменя или ако купя направо нов?
nasko
незнам защо винаги някой се опитва да ти дава "съвети" относно живота ти...или пък се държат така,все едно си длъжен на някого...