Търсене на постове: сълзи

Ivo
dzone
@CarreraGT Листопад, Перла, Капещи сълзи, Босфор-мосфор и т.н. Виж колко е интересна българската телевизия!
Георги Цветанов
t0m3kk
@FromTheInside едва не се просълзих... а като цяло съм много далече от такива емоции, чак на мен си ми стана странно :D
Георги Динков
gogata2427
интересно,че не знам защо,ама не ми пукаше докато и казвах 'сичко чесно,а на нея и се насълзиха очите
Ally
alish
@miss-impossible онези сладките с многото захар дето се трошат супер лесно. едни такива... ох, сълзица бе! няма как да не си яла.
Ally
alish
защо "сълзица" вече не са толкова яки и защо се казват вече "гей...ома"?
шУс!
notexist
Спирай, спирай със фалшивите сълзи, че София се наводни...
BE PREPARED!
1288848471228095.jpg coolpuppy
От твоите очи, ще капят ли сълзи, ако ти кажа как боли?
Георги Динков
gogata2427
Пияни сълзи Бог не приема. ;)
BE PREPARED!
coolpuppy
Когато мечтая не мога да скрия сълзите си , когато плача не мога да скрия мечтите си ...!!
LiliyaDianova
и на мен без малко да ми потекат сълзи накрая, беше един от най-запомнящите се концерти, на които съм била, въпреки че и аз не съм му голяма фенка :) @miro91
Силия Димитрова
silia
@pisio тва с чудовището е трогателно. А иначе за сълзите.. да, сигурно... в момента ми е толкова причерняло, че...
Преслав Панайотов
pisio
@silia "сълзите са смазката на душата"
Силия Димитрова
silia
Ако сълзите ми бяха безкрай, щях да ги изрева всичките. До една.
Peter Nikolow
bgdn
@stankoff много трогателно... чак се просълзих...
Аспарух К.
acnapyx
"Матриархат е, когато се скараш с жената, тя се обръща към стената и заспива, а ти, целият потънал в сълзи, събираш децата - и отиваш при татко, при татко!"
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата