gogata2427
интересно,че не знам защо,ама не ми пукаше докато и казвах 'сичко чесно,а на нея и се насълзиха очите
alish
защо "сълзица" вече не са толкова яки и защо се казват вече "гей...ома"?
notexist
Спирай, спирай със фалшивите сълзи, че София се наводни...
coolpuppy
От твоите очи, ще капят ли сълзи, ако ти кажа как боли?
coolpuppy
Когато мечтая не мога да скрия сълзите си , когато плача не мога да скрия мечтите си ...!!
silia
Ако сълзите ми бяха безкрай, щях да ги изрева всичките. До една.
acnapyx
"Матриархат е, когато се скараш с жената, тя се обръща към стената и заспива, а ти, целият потънал в сълзи, събираш децата - и отиваш при татко, при татко!"