Търсене на постове: сървър

Александър
aftercollabz
Народно поверие: Ако системния администратор вече е на работа в 9 сутринта, значи сървърът не работи...
Sound23
Sound23
Здравейте, имахме проблем със сървъра и затова сайтът ни беше офлайн няколко часа. Моля да ни извините
semprom
@Method-X ама моя сайт бачка, щото е в българските им сървъри :D:D какво горкия xD
Niks
Прецаках си сървъра тотално. Утре ще му мисля. Лека. :)
Виктор
human
@alex95 то и неправилно написан PHP може да ти крашне сървъра, но ако си на shared хостинг едва ли ще ти позволят :)
Валентин Славов
Domsdey
@Rx-Ende и при избора на ISP гледахме да има локален сървър, за да теглим с главоломните тогава 1мБ/с
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Method-X В кой сървър играеш на Diablo
mpetrov
Логване в SSH сървър, чрез PuTTY http://is.gd/6P1rv
Иван Савков
sandprince
@aviatrix ок де, искам сървърна ферма за коледа...като подарък :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@sandprince такъв сървър няма да видиш в близките 50 години ... и в статията пишат за Сървърна ферма ;)
Иван Савков
sandprince
Искам такъв сървър ^^
http://news.idg.bg/news/48692_dejta_centar_igrae_poddarzhashta_rolya_...atar
Петър Петров
petersvp
@aleksoft Скайпа си е наред. Просто спиране на тока на главния сървър, нищо друго. Временния сървър обаче е супер тромав щото беше едва 2 GHz
Георги Цветанов
t0m3kk
Някой да има наблюдения на наетите сървъри от hostsean ?!
Алекс
alex95
@semprom Ако апачето на хостсеан го ДОС-ват казвай да погледна. Има един добричък модул ако го е закъсал сървъра
Алекс
alex95
@semprom кой е тоя сървър? големия ли
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата