aftercollabz
Народно поверие: Ако системния администратор вече е на работа в 9 сутринта, значи сървърът не работи...
Sound23
Здравейте, имахме проблем със сървъра и затова сайтът ни беше офлайн няколко часа. Моля да ни извините
Drake
@Method-X В кой сървър играеш на Diablo
petersvp
@aleksoft Скайпа си е наред. Просто спиране на тока на главния сървър, нищо друго. Временния сървър обаче е супер тромав щото беше едва 2 GHz
t0m3kk
Някой да има наблюдения на наетите сървъри от hostsean ?!