alex95
@n3mo Проблема на apache е че станаха големи и се мислят за велики. Cherokee си имаха тема, оправиха сървъра и сега държи на slowloris. Apache казват не е бъг
alex95
@mkBooOO Не на споделен май. icn не слагат CentOS без cpanel модули. На VPS-е ако стдя по сървър. Обаче не е с собствено ип, което е _доста_ странно и невъзможн
bgdn
Ибахти сървъра - имам чувството че е вързан на модем.
alex95
рамта на сървъра е заминала. damn this f*cking piece of s*hit
alex95
Искам да пробвам нещо ново за сървъра... имам ubuntu диск амааааааа
alex95
Сървъра върти memtest.. Нещо не е много в ред тука